Ettevõttest

Multipakend Tootmine OÜ on lainepapist pakendeid valmistav ettevõte. Tema ajalugu saab alguse 1995.a., mil alustati tootmist vabrikule Mehis kuuluvates renditavates tsehhides Hobujaama tänaval.

1997.a. oktoobris kolis ettevõte uutesse, juba endale kuuluvatesse tootmis -ruumidesse ( tsehh 1800 m2, ladu 700 m2) aadressil Tuuliku tee 4C.

Käesoleval ajal annab Multipakend Tootmine OÜ tööd 40- le inimesele.

Selle lühikese ajaga oleme täielikul välja vahetanud vanad tootmisseadmed uute, palju tootlikumate ja kvaliteetsemate seadmete vastu. Tänu sellele on lühenenud tellimuste täitmise tähtajad ja märgatavalt paranenud fleksotrüki kvaliteet.

Tellitav kogus on tellija otsustada. Võime valmistada alates paarisajast, kuni mitmekümne tuhandeliste partiideni. Sealjuures on ka suurte tellimuste puhul tellimuse täitmise tähtaeg 7- 14 päeva. Vajadusel toimetame kauba ka kohale.

Saavutatud kogemused ning pidev koostöö klientidega on tõstnud meie professionaalsust, õpetanud olema paindlik, otsima ja leidma uusi lahendusvariante ja ideesid. Kui alguses võisime oma klientidele pakkuda vaid kõige lihtsamaid pakendeid, siis nüüd oleme võimelised valmistama ka väga keerukaid stantskarpe mitmevärvilise trüki ja lamineeringuga.

Tootmises kasutatav lainepapi markide valik on väga suur. See annab võimaluse leida kõige parem hinna-kvaliteedi suhe arvestades tellija nõudmisi. Kööstöös kliendiga üritame alati leida õige lahenduse tellitavale pakendile.
Oma kaubale on meie juurest leidnud meelepärase pakendi paljud toiduaineid, kondiitritooteid , mööblit , elektrotehnilisi seadmeid jne. valmistavad ettevõtted.

Oleme nooruslik ja dünaamiline ettevõte, kellel on võime ja soov jätkuvalt areneda. Ettevõtte kasv on olnud pidev – firma käive on saavutanud 4 miljoni euro piiri, sellest 30-35% moodustab eksport.

Usume, et sellised alustalad nagu asjatundlikkus, tellimuste täpne täitmine on ainuke õige tee olla edukas ja võita klientide usaldus

 

Multipakend Tootmine OÜ tuntakse ettevõttena, kellele võib kindel olla.

 
 

Pikaajalise koostöö põhjal Multipakend-iga saame kindlad olla tema usaldusväärsuses, vastutustundlikkuses – võimekuses pakkuda kaasaegseid pakkelahendusi, kvaliteeti ja tarnekindlust.